X

S.S.S. – Sıkça Sorulan Sorular

MultiSport ortakları kimlerdir?

Türkiye genelinde en iyi tesislerle çalışıyoruz. Özel ekibimiz size en kaliteli spor salonlarını, yüzme havuzlarını, fitness derslerini ve diğer spor olanaklarını seçmek ve sunmak için çok çalışmaktadır. Spor tesislerinin tam listesini Konumlar sayfamızda bulabilirsiniz.

MultiSport’a nasıl katılabilirim?

MultiSport kartı devrim niteliğinde bir çalışan sosyal destek programıdır, bu nedenle bireyler tarafından kullanılamadığı ve her zaman üyenin işvereni tarafından desteklendiği veya ortak finanse edildiği anlamına gelmektedir. En iyi şirketlerle çalışıyoruz – büyük, orta ve küçük şirketler. Bir İK yöneticisiyseniz ve ekibinizi nasıl motive edeceğinizi merak ediyorsanız – daha fazla aramayın. MultiSport kartı ekibinizin ilgisini çekecek ve personelinizin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır. Bizimle İletişime Geçin ve spor faydalarının neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin! Çalışan iseniz ve işvereniniz henüz çalışanlarına MultiSport kartı sunmuyorsa, bizi İK yöneticinize önerebilirsiniz. Onlarla iletişime geçeceğiz ve programa nasıl erişeceğimizle ilgili tüm detayları vereceğiz!

MultiSport’u nerede kullanabilirim?

MultiSport kartını iş ortaklarımızın tesislerinden herhangi birinde kullanabilirsiniz. Şu anda ağımız Türkiye genelinde 500’den  fazla spor tesisinden oluşmaktadır. 70’ten fazla aktivite sunuyoruz – hepsini deneyin! Konumlar sayfamızdaki tam listeyi kontrol edin.

MultiSport nasıl çalışır?

Kartınızı işvereninizden alır almaz, yüzlerce iş ortağımızın tesislerinden herhangi birinde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz bir aktiviteyi seçmek, spor kıyafetlerinizi toplamak ve spor salonuna gitmek! Spor kulübündeki resepsiyonda sadece herhangi bir fotoğraflı kimliğinizle adınıza olan MultiSport kartınızı göstermeniz gerekir. Egzersiz yapın, yüzün, dans edin ve eğlenin!

MultiSport nedir?

MultiSport, Türkiye’ nin tamamında yüzlerce farklı spor salonuna, stüdyoya ve yüzme havuzuna erişim sağlayan bir çalışanlara sağlanan fayda programıdır. Ağımızdaki herhangi bir tesisi kullanmanıza izin veren aylık aboneliğe dayalı bir karttır. İhtiyacınız olan tek şey işvereninizden bir kart almak! Henüz bir MultiSport kartınız yok mu? Çalışanlarınız için kart sipariş edin veya bizi işvereninize tavsiye edin!

ÇALIŞANLAR İÇİN

Kartı ne sıklıkla kullanabilirim?

Her gün günde bir kez kartınızı kullanabilirsiniz! Bu, ayda 70’ten fazla aktivite deneyebileceğiniz anlamına gelir!

MultiSport’a bir spor salonunun eklenmesini nasıl önerebilirim?

Bize İletişime Geçin sayfasından bir e-posta atabilirsiniz. Ortaklar geliştirme ekibimiz, önerilen bir iş ortağının gereksinimlerimizi karşılayıp karşılamadığını kontrol edecek ve eğer karşılıyorsa, onları programımıza eklemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

İşverenimi MultiSport’a yönlendirebilir miyim?

Evet tabi ki! MultiSport kartını beğendiyseniz ve buna sahip olmak istiyorsanız, bizi İK yöneticinize özgürce önerebilirsiniz. Onlarla hemen iletişime geçeceğiz ve programa nasıl erişeceğinizle ilgili tüm detayları sunacağız! Evet – MultiSport’a sahip olmak istiyorum!

Bir aile üyesi için kart alabilir miyim?

İşvereninizle yapılan anlaşmalara bağlıdır. Lütfen İK yöneticinize böyle bir olasılık olup olmadığını ve şirketinizin aile üyeleri için hangi koşulları sağladığını sorun.

Bir MultiSport etkinliğine gitmeden önce ne bilmeliyim?

MultiSport kartı sizin adınıza olmalı. Bu nedenle resepsiyonda göstermek için fotoğraflı kimliğinizi de yanınıza almayı unutmayınız. Bunun dışında ihtiyacınız olan tek şey spor salonunda kullanacağınız çok fazla enerji ve tutku!

MultiSport kartımla kaç derse katılabilirim?

MultiSport kartı günde bir aktivite yapmanızı sağlar. Bu, her gün istediğiniz deneyime katılabileceğiniz anlamına geliyor! Bugün spor salonunda egzersiz yapın, yarın dans dersine, hafta sonu arkadaşlarınızla Zumba’ya katılın! 70’ten fazla aktivite sunuyoruz – hepsini deneyebilirsiniz! Ortaklarımızın bugün size neler sunduğunu görmek için lütfen Konumlar sayfasını kontrol edin!

MultiSport üyeliğim ne zaman başlar?

Kartınızı işvereninizden aldığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Beklemeye hiç gerek yok! Sadece spor kıyafetlerini al ve spor salonuna git! Konumlar sayfamızda size en yakın tesise göz atabilirsiniz.

İŞVEREN İÇİN

MultiSport kartın maliyeti nedir?

MultiSport programının maliyetini birçok faktör etkiler. En önemlileri, programa kaydolan kişi sayısı ve finansman modelidir. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz!

Neden çalışanlarıma MultiSport sunmalıyım?

Daha sağlıklı çalışanlar, daha iyi çalışanlar demektir. Araştırmalar, spor yapmanın insanların daha fazla iş motivasyonu ve üretken olmalarına yardımcı olduğunu ve aynı zamanda hastalık izni miktarını azalttığını gösteriyor. Multispor, ekibinizde motivasyon ve katılım sağlamanıza yardımcı olacaktır!

Çalışanlara sağlanan faydalar nelerdir?

Çalışanlara normal ücretlerine veya maaşlarına ek olarak sağlanan çeşitli ücret dışı fayda türleridir.

Sağlık günleri nelerdir?

Sağlıklı yaşam tarzının önemli olduğunu biliyoruz! Çalışanlarınızı formda tutmak ve onlara fit olmanın faydalarını göstermek istiyorsanız, size yardım edelim! Bizimle iletişime geçin, şirketiniz için özel olarak hazırlanmış bir Sağlık Günü ayarlayalım. Çalışanlarınız spordan keyif alacak, yeni spor aktivitelerini deneyimleyecek, sağlıklı bir yaşam tarzı hakkında ilginç gerçekleri öğrenecek ve MultiSport programı hakkında bilgi edinecek. Bütün bunlar, olmasını istediğiniz şekilde düzenlenecek!

MultiSport programı nasıl finanse edilir?

Piyasada var olan ve en sık kullanılan finansman modellerimiz:

  • MultiSport programı bedelinin İşveren tarafından karşılanması.
  • İşveren ve çalışan arasında ortak finansman sağlanması
  • Program bedelinin çalışan tarafından karşılanması

MultiSport kartı çalışanlarıma ne sağlayacak?

Çalışanlarınıza piyasadaki en esnek spor ürününü sunabilirsiniz. Herkesin farklı olduğunu biliyorsunuz. MultiSport kart, çalışanlarınıza kendi tercih ettikleri aktiviteleri seçme ve bu aktiviteleri gerçekleştirmeleri için en uygun zamanı seçme fırsatı sunar. Birçok spor sağlayıcısı ile çalışmanıza gerek yoktur. En iyi tesisler MultiSport ile çalışıyor!

ORTAKLAR İÇİN

Fiyatlar nelerdir?

Fiyatlar, sağlanan aktivite türleri, kulübün yeri, ziyaret sayısı vb. gibi birçok farklı faktöre bağlıdır. Her ortağa benzersiz bir yaklaşım sergileriz ve fiyatları bireysel olarak tartışırız.

Sözleşme gerekli mi?

Evet. Profesyonel bir şirketiz ve imzalı bir sözleşme gerekmektedir. Ancak amacımız evrak işlerine değil işinize odaklanmaktır. Karmaşık olmayan işbirliği kurallarını her zaman bekleyebilirsiniz.

Ödeme koşulları nelerdir?

Ana vade 7 gündür.

Spor salonumu MultiSport programına nasıl eklerim?

Programımıza katılmak istediğinizi duymak harika! Ortak ilişkileri ekibimiz sizden haber bekliyor. Lütfen Ortak sayfamıza gidin ve iletişime geçiniz.

MULTISPORT HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN